DahliaMatic na Oracle Cloud Application Partner Day 2019

DahliaMatic na Oracle Cloud Application Partner Day 2019

Informacje prasowe

DahliaMatic na Oracle Cloud Application Partner Day 2019

Jak spełnić ewoluujące potrzeby klientów i stworzyć wartość dla przedsiębiorstw przy użyciu aplikacji chmurowych Oracle? Odpowiedź na to i wiele innych pytań z zakresu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie była przedmiotem rozmów podczas pierwszej edycji Oracle Cloud Application Partner Day w Gdyni. Wydarzenie zrzeszające przedstawicieli Partnerów Oracle z całego świata upłynęło pod znakiem dyskusji, inspirujących rozmów, wymiany wiedzy oraz  wypracowywania wspólnej strategii na przyszłe miesiące.

– Każde tego typu wydarzenie jest świetną okazją do złapania dystansu względem naszych codziennych działań, a rozmowy ze specjalistami Oracle pozwalą spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. To bezcenne podczas długoterminowego planowania i wypracowywania naszych strategii sprzedażowych – mówi Rafał Ościak, Dyrektor Sprzedaży Pionu Oracle.

Uczestnicy tegorocznego wydarzenia rozmawiali między innymi o wykorzystaniu aplikacji Oracle CX, ERPM oraz HCM oraz dostosowaniu rozwiązań Oracle do zmieniających się trendów i oczekiwań użytkowników. Omawiane były plany i cele na kolejne miesiące, nadające wspólny kierunek działaniom wszystkich Partnerów i wpisujące się w szeroko pojętą strategię rozwoju.

– Podczas spotkań w Gdyni mieliśmy okazję porozmawiać z ekspertami nie tylko z zakresu rozwiązań Oracle, ale również z bacznymi obserwatorami zmian zachodzących w otoczeniu biznesowym naszych klientów. Takie rozmowy uświadamiają nam, że chcąc w dalszym ciągu spełniać ich oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, musimy pozostać otwarci na innowacje i wykorzystanie najnowszych technologii w biznesie – dodaje Rafał Ościak.