DahliaMatic na Oracle Cloud Application Partner Day 2019

Informacje prasowe

DahliaMatic na Oracle Cloud Application Partner Day 2019

Jak spełnić ewoluujące potrzeby klientów i stworzyć wartość dla przedsiębiorstw przy użyciu aplikacji chmurowych Oracle? Odpowiedź na to i wiele innych pytań z zakresu wykorzystania najnowszych technologii w biznesie była przedmiotem rozmów podczas pierwszej edycji Oracle Cloud Application Partner Day w Gdyni. Wydarzenie zrzeszające przedstawicieli Partnerów Oracle z całego świata upłynęło pod znakiem dyskusji, inspirujących rozmów, wymiany wiedzy oraz  wypracowywania wspólnej strategii na przyszłe miesiące.

– Każde tego typu wydarzenie jest świetną okazją do złapania dystansu względem naszych codziennych działań, a rozmowy ze specjalistami Oracle pozwalą spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. To bezcenne podczas długoterminowego planowania i wypracowywania naszych strategii sprzedażowych – mówi Rafał Ościak, Dyrektor Sprzedaży Pionu Oracle.

Uczestnicy tegorocznego wydarzenia rozmawiali między innymi o wykorzystaniu aplikacji Oracle CX, ERPM oraz HCM oraz dostosowaniu rozwiązań Oracle do zmieniających się trendów i oczekiwań użytkowników. Omawiane były plany i cele na kolejne miesiące, nadające wspólny kierunek działaniom wszystkich Partnerów i wpisujące się w szeroko pojętą strategię rozwoju.

– Podczas spotkań w Gdyni mieliśmy okazję porozmawiać z ekspertami nie tylko z zakresu rozwiązań Oracle, ale również z bacznymi obserwatorami zmian zachodzących w otoczeniu biznesowym naszych klientów. Takie rozmowy uświadamiają nam, że chcąc w dalszym ciągu spełniać ich oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, musimy pozostać otwarci na innowacje i wykorzystanie najnowszych technologii w biznesie – dodaje Rafał Ościak.