Podsumowanie świątecznej zbiórki dla Ogniska Bielany

courtney-hedger-336844-unsplash-e1547115316583
Press releases

Podsumowanie świątecznej zbiórki dla Ogniska Bielany

Dobre Elfy oficjalnie zakończyły drugą edycję świątecznej zbiórki. Wszystkie zebrane prezenty zostały przekazane podopiecznym Ogniska Bielany przy Centrum Wpierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”. Wspólnymi siłami zgromadziliśmy dużo książek, puzzli, zabawek, słodyczy, artykułów szkolnych, a także prawie 6 tysięcy złotych. Dodatkowo firma DahliaMatic przekazała Ognisku w prezencie 3 laptopy.

Po raz drugi wolontariusze z DahliaMatic zaangażowali się i przeprowadzili świąteczną akcję na rzecz Ogniska Bielany. Dzięki wsparciu i ofiarności wszystkich pracowników mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym.

Liczba świątecznych paczek przerosła wszelkie oczekiwania! W prezentach, które napływały z różnych oddziałów firmy, znalazły się m.in.: puzzle, klocki, książki, słodycze, artykuły szkolne. Pomoc naszych dobrych Elfów w sprawnym przeprowadzeniu całej akcji była i jest nieoceniona. Dziękujemy:

  • Mai Majewskiej z Warszawy
  • Emilii Madej z Gdyni
  • Iwonie Fuksy-Krupiarz z Wrocławia
  • Joli Nawrockiej i Renacie Czechurze z Katowic
  • Agnieszce Żmudzie z Lublina
  • Magdzie Żmudzie z Krakowa

 

Ale przede wszystkim dziękujemy naszym cudownym pracownikom za hojność, zaangażowanie i wielkie serca ? Specjalne podziękowania należą się Michałowi Budzie, Tomaszowi Pychowi oraz Tomaszowi Dąbrowskiemu, bo dzięki ich ogromnej empatii suma pieniędzy, którą uzbieraliśmy, została podwojona! A to oznacza, że wspomogliśmy Ognisko sumą 5598 zł.

A to nie wszystko. Firma DahliaMatic przekazała na ręce kierownik placówki Alicji Sołtyki-Kamińskiej także trzy laptopy, które posłużą w Ognisku jako pomoce dydaktyczne.

– Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy wzięli udział w zbiórkach darów rzeczowych czy pomocy finansowej, dziękujemy za przepiękne prezenty dla dzieci. Jesteście wspaniali! Dziękujemy za każdą minutę nam poświęconą, bo w tych czasach czas jest bezcenny. Dziękujemy zarządowi firmy DahliaMatic oraz wszystkim pracownikom za ogromne zaangażowanie – powiedziała Alicji Sołtyka-Kamińska z Ogniska.

Cieszymy się, że byliście z nami. Po raz kolejny wspólnie udowodniliśmy, że pomaganie ma sens i przynosi radość oraz satysfakcję. Powtórzymy to także w tym roku!