Ogłoszenie o pracę – Administrator Baz i Aplikacji

DahliaMatic do swojego zespołu szuka:
Administratora Baz i Aplikacji

Nasz zespół tworzy nasz sukces.
Pracuj z najlepszymi!

Szukamy Ciebie jeśli:

Jesteś absolwentem kierunku informatycznego (lub pokrewnych)
Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia pracy z oprogramowaniem Oracle – warunek konieczny
Znasz relacyjne bazy danych Oracle
Znasz systemy operacyjne Linux, Windows, UNIX
Znasz serwer aplikacji Oracle Weblogic
Posiadasz podstawową znajomość innych języków programowania (Java, Python, Bash etc.)
Znasz język zapytań SQL na poziomie zaawansowanym
Jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole
Chcesz rozwijać swoje umiejętności
Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

0

Administracja i instalacja aplikacji m.in. OeBS R11, R12, OHS, Oracle BI, Oracle WCM

0

Administracja i instalacja baz danych Oracle

0

Administracja i instalacja serwerów Windows, Linux, Unix

0

Administracja farmami OVM i OVIRT

DahliaMatic oferuje:

Ubezpieczenie na życie

Karta sportowa

Owoce w biurze

Eventy firmowe

Zagraniczne wyjazdy integracyjne

Opieka medyczna

Zespół profesjonalistów

Ciekawe projekty

Dobra atmosfera w biurze

Różne formy współpracy

Elastyczne godziny pracy

Dogodna lokalizacja biura

Zainteresowała Cię oferta? Skontaktuj się z działem rekrutacji:

_DSC1113-Edit

Patrycja

patrycja.pilarska@dahliamatic.pl
+48 22 574 84 54

_DSC0059-Edit

Kasia

katarzyna.witczak@dahliamatic.pl
+48 22 574 85 69

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z naszymi zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce Prywatności

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.