Ogłoszenie o pracę – Programista SAP ABAP

DahliaMatic do swojego zespołu szuka:
Programisty SAP ABAP

Nasz zespół tworzy nasz sukces.
Pracuj z najlepszymi!

Szukamy Ciebie jeśli:

Posiadasz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy projektowej w systemie SAP ERP – w tym, zrealizowane minimum 2 pełne wdrożenia systemu SAP ERP na wszystkich etapach.
Posiadasz dobrą znajomość techniczną systemu SAP ECC.
Możesz pochwalić się doskonale rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi oraz umiejętnością samodzielnego rozwiązywania problemów.
Posługujesz się j. angielskim na poziomie min. B1.
Masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi i utrzymywania relacji.
Chcesz nawiązać z nami współpracę na podstawie umowy B2B lub umowy o pracę.
Jesteś gotowy do pracy zdalnej (po zakończeniu pandemii istnieje możliwość pracy w biurach w Gdyni, Katowicach, Warszawie lub Rzeszowie).

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w SAP S4HANA.
Znajomość technologii SAPUI5/HTML5, SAP Fiori.
Certyfikat SAP ABAP lub/i SAP Fiori.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej stabilnych spółek konsultingowo – wdrożeniowych na polskim rynku informatycznym. Od ponad 15 lat doradzamy naszym Klientom w zakresie rozwiązań IT, pomagamy budować przewagę konkurencyjną, dostarczamy, wdrażamy i integrujemy wiodące na świecie systemy klasy ERP, BI, EPM – SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, IFS, Softlab ERP by Asseco.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

0

Rozwój aplikacji w ramach projektów wdrożeniowych i wsparcia klientów.

0

Tworzenie programów do migracji danych oraz interface’ów.

0

Tworzenie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP (m.in. wydruki, raporty, aplikacje dialogowe, interface’y), w tym również systemu SAP S4HANA.

0

Opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji.

0

Odpowiedzialność za kreowanie nowych rozwiązań w zakresie projektowania technicznego, kodowania, testowania i szkoleń użytkowników.

0

Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o specyfikację funkcjonalną.

0

Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników systemów SAP oraz konsultantów odpowiedzialnych za aplikacje SAP.

DahliaMatic oferuje:

Ubezpieczenie na życie

Karta sportowa

Owoce w biurze

Eventy firmowe

Zagraniczne wyjazdy integracyjne

Opieka medyczna

Zespół profesjonalistów

Ciekawe projekty

Dobra atmosfera w biurze

Różne formy współpracy

Elastyczne godziny pracy

Dogodna lokalizacja biura

Zainteresowała Cię oferta? Skontaktuj się z działem rekrutacji:

_DSC1113-Edit

Patrycja

patrycja.pilarska@dahliamatic.pl
+48 22 574 84 54

_DSC0059-Edit

Kasia

katarzyna.basiewicz@dahliamatic.pl
+48 22 574 85 69

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z naszymi zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce Prywatności

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.