Profil

DahliaMatic

Nasze kompetencje

DahliaMatic – należąca do międzynarodowej Grupy Asseco – to jedna z największych polskich firm konsultingowo-wdrożeniowych w zakresie rozwiązań IT. Pomaga budować przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw, doradzając w wyborze, dostarczając, wdrażając i integrując wiodące na świecie systemy wspierające zarządzanie klasy ERP i BI – SAP, Oracle oraz Microsoft.

 

Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów, popartym referencjami kompetencjom oraz umiejętności szybkiego i elastycznego reagowania na realia rynkowe DahliaMatic podczas swoich wdrożeń poprawia wydajność i modernizuje przedsiębiorstwa. Współuczestniczy w modyfikacji procesów i dostosowuje je do zmieniających się wymogów zarówno w dużych i średnich firmach, podmiotach z sektora MSP, jak i w instytucjach publicznych.

 

DahliaMatic jest na rynku już ponad 15 lat. Od 1 lipca 2016 roku wchodzi w skład Grupy Asseco i funkcjonuje na Polsce w ramach nowej struktury organizacyjnej, której trzon stanowią Asseco Poland,  Asseco Business Solutions,  Asseco Data Systems oraz  DahliaMatic.

SAP

Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń systemu SAP dedykowanego dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw.

ORACLE

Bogate doświadczenie we wdrażaniu aplikacji Oracle, przeprowadzaniu analiz biznesowych oraz tworzeniu systemów dedykowanych.

Dynamics AX

Budowanie dedykowanych modułów w systemie Microsoft Dynamics uwzględniających specyfikę branżową klientów.

Współpraca z najlepszymi

Posiadamy również rozległe kompetencje w zakresie wykorzystania narzędzi integracyjnych czołowych światowych producentów (SAP NetWeaver, IBM WebShere, Oracle Fusion, webMethods) w praktycznych zastosowaniach biznesowych.

Doświadczenie0%
Kompetencje0%
Zaufanie0%

Tworzymy rozwiązania służące Twojej firmie.