Pion Konsultingu Microsoft Dynamics

Kompetencje

Specjaliści DahliaMatic w połączeniu z zespołem z Asseco Poland od kilkunastu lat z sukcesem wdrażają system Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (wcześniej Microsoft Dynamics AX). Do tej pory przeprowadzili kilkadziesiąt projektów w firmach z wielu branż. Pozyskaną podczas tych wdrożeń wiedzę i doświadczenie eksperci firmy wykorzystują w pracy z  nowymi klientami, doradzając im w zakresie zarówno samego produktu, jak i przemodelowania procesów.

 

Specjaliści DahliaMatic znają produkt i mają wysokie kompetencje w zakresie jego wdrażania. Sama firma jest stabilna finansowo i – jak niewiele innych w Polsce – zajmuje się implementacją Microsoft Dynamics 365 w przedsiębiorstwach od samego początku istnienia systemu na polskim rynku, czyli od 2003 roku.

 

Dużą przewagą DahliaMatic jest umiejętność dostosowania Microsoft Dynamics 365 do potrzeb każdego klienta z osobna. Firma stworzyła jeden z największych dziś w Polsce zespołów specjalistów, którzy dbają o to, aby system działał perfekcyjnie w każdym środowisku informatycznym. Konsultanci i programiści DahliaMatic oprócz stałego wsparcia, doradztwa, przeprowadzania wdrożeń i świadczenia usług utrzymania, projektują również autorskie funkcjonalności i komponenty, które znacznie poszerzają standardowe funkcjonalności systemu i dostosowują go do konkretnych branż.

 

Firma jest pierwszym partnerem Microsoft w Polsce, który wyspecjalizował się we wdrożeniach Microsoft Dynamics 365 w branży usług profesjonalnych – ma bogate i wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Działa też m.in. w sektorze budowlanym, medialnym oraz utility – z sukcesem realizując projekty w branży wodociągowej i ciepłowniczej.

 

DahliaMatic wdraża Microsoft Dynamics 365 również w dużych grupach kapitałowych i znana jest z realizacji projektów obejmujących nawet kilka tysięcy użytkowników. Dzięki połączeniu możliwości systemu i know-how zespołu nawet duże firmy, które charakteryzują się skomplikowanymi procesami biznesowymi ze wsparciem wdrożeniowym Dahliamatic mogą w łatwy sposób prowadzić sprawne rozliczenie, przeprowadzać konsolidacje oraz raportować – również do zagranicznych spółek.

 

Firma stale znajduje się na liście Złotych Partnerów Microsoft – Gold Enterprise Resource Planning.

Usługi

Doradztwo, wdrażanie i opieka powdrożeniowa systemu klasy ERP Microsoft Dynamics w obszarach finansów, controlingu, sprzedaży i dystrybucji, logistyki, planowania i rozliczanie produkcji, inwestycji, prowadzenia projektów, gospodarki magazynowej, gospodarki remontowej, zarządzania nieruchomościami, zaawansowanej windykacji, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, serwis, kokpity menadżerskie.

Doradztwo, wdrażanie i opieka powdrożeniowa autorskich, wertykalnych wersji systemu klasy ERP Microsoft Dynamics, m.in. dla branży budowlanej, utility, medialnej.

Szkolenia merytoryczne i techniczne z zakresu pracy z systemem Microsoft Dynamics

Budowanie dedykowanych modułów w systemie Microsoft Dynamics uwzględniających specyfikę branżową klientów, audyt i optymalizacja działających instalacji systemu Microsoft Dynamics

Uwzględniamy specyfikę branżową naszych klientów.
Tworzymy na wymiar.