Zarząd

Zarząd

DahliaMatic Sp. z o.o.

Michał Buda

Prezes Zarządu

Od lat zawodowo związany z sektorem IT. Absolwent SGH, Wydziału Ekonomiki Produkcji ze specjalizacją Przemysł. Twórca i współzałożyciel spółki DahliaMatic, w której obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu. Odpowiedzialny jest za budowę strategii firmy, utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad kluczowymi kontraktami DahliaMatic. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie realizacji kilkudziesięciu wysokobudżetowych projektów doradczych w administracji publicznej, przemyśle, telekomunikacji oraz branży finansowo – ubezpieczeniowej. Do najważniejszych z nich zaliczyć można między innymi projekt opracowania i wdrożenia strategii współpracy dla Grupy Kapitałowej TP oraz wdrożenie systemu w oparciu o ORACLE EBS dla ARiMR. Prywatnie nurkuje, a także pasjonuje się historią wojskowości i konfliktów zbrojnych na przestrzeni dziejów.

Tomasz Dąbrowski

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W DahliaMatic od 2004, gdzie obecnie zajmuje stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za ofertowanie, działania sprzedażowe, negocjacje handlowe oraz nadzór nad wybranymi projektami spółki. Wcześniej w spółce DahliaMatic był odpowiedzialny za zarządzanie Centrum Kompetencji Logistyka-Produkcja, oraz za nadzór nad realizacją złożonych projektów wdrożeniowych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami oraz bardzo dobrą znajomość wielu modeli biznesowych. Specjalizuje się w realizacji projektów w zakresie wdrożeń systemów wspomagających zarządzanie, doradztwa IT, a w szczególności systemów ERP. Z sukcesem zakończył kilkadziesiąt wdrożeń w sektorze finansowym, dystrybucji i logistyce oraz produkcji. Interesuje się sztuką filmową, motoryzacją oraz podróżami, zazwyczaj w miejsca mało uczęszczane przez turystów.

Tomasz Pych

Członek Zarządu

Od ponad 20 lat związany z rynkiem IT. Absolwent AE we Wrocławiu, kierunek Zarządzanie i Informatyka. Karierę zawodową rozpoczynał w BC Cukrobank gdzie zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Informatyki. Od 1996 roku związany z Prokom-em gdzie był odpowiedzialny za koordynację projektów wdrożeniowych w sektorze bankowym i maklerskim. Od 2002 roku związany z rozwiązaniami ERP gdzie realizował i nadzorował wiele projektów wdrożeniowych, m.in. Grupa Lotos, ZCH Police, ZA Puławy, Telefonika Kable, Polpharma, Tauron.