Rekrutujemy specjalistów Microsoft Dynamics AX!

paper-3213924_1280-e1541411149193
Informacje prasowe

Rekrutujemy specjalistów Microsoft Dynamics AX!

Dynamicznie się rozwijamy, dlatego poszerzamy nasz zespół. Aktualnie szukamy specjalistów z zakresu Microsoft Dynamics AX. „Zatrudnimy między innymi architekta AX i starszego programistę AX”– mówi Patrycja Pilarska, specjalistka ds. personalnych w DahliaMatic.

Aktualne rekrutacje:

Architekt AX, Starszy programista AX, Programista AX, Starszy konsultant Microsoft Dynamics AX_Finanse

DahliaMatic jest jedną z największych polskich firm konsultingowo-wdrożeniowych w zakresie rozwiązań IT, która działa na rynku już od 15 lat. Nasi specjaliści doradzają w wyborze, projektują, wdrażają i integrują wiodące na świecie systemy klasy ERP i BI – SAP, Oracle oraz Microsoft. Współpracujemy z dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, podmiotami z sektora MSP oraz instytucjami publicznymi.

– Należymy do międzynarodowej grupy Asseco. Jesteśmy dużą, stabilną firmą, z doświadczeniem oraz solidnym zapleczem technologicznym i eksperckim. Poza tym tworzymy zgrany zespół, lubiący ze sobą pracować. Gwarantujemy więc wiedzę, wsparcie, ale też przyjazną atmosferę – opowiada Patrycja Pilarska.

Nasza firma rozwija się, ma coraz więcej klientów i w związku z tym potrzebujemy nowych osób do naszego warszawskiego biura. Rekrutujemy architekta i programistów Microsoft Dynamics AX. Zapraszamy także kandydatów na stanowisko starszego konsultanta MS Dynamics AX w obszarze finansów.

– Szukamy osób, które znają systemy ERP i specyfikę ich wdrożeń, ale przede wszystkim takich, które są ambitne i gotowe ciągle się uczyć. Osoby u nas zatrudnione pracują przy różnorodnych projektach, pozwalających zdobywać  wszechstronne doświadczenie zawodowe i dużą wiedzę. U nas nie można się nudzić – dodaje Patrycja Pilarska.

Kandydaci mogą przesyłać swoje CV na adres: praca@dahliamatic.pl

Więcej informacji i pozostałe oferty na stronie: https://dahliamatic.pl/kariera/

 

Zapraszamy do naszego zespołu!