DahliaMatic partnerem IFS

business-4107640_960_720-e1554805642785
Informacje prasowe

DahliaMatic partnerem IFS

DahliaMatic rozpoczęła współpracę z IFS – globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. Zawarta umowa zakłada między innymi stworzenie w DahliaMatic dedykowanego pionu biznesowego odpowiedzialnego za dostarczanie produktów IFS.

W marcu DahliaMatic podpisała umowę partnerską z IFS – globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. W ramach współpracy DahliaMatic rozszerzy zakres swoich kompetencji, a oferta spółki wzbogaci się o IFS Applications, system klasy ERP, bardzo wysoko oceniany zarówno przez użytkowników, jak i niezależnych ekspertów.

Zgodnie z umową partnerską w DahliaMatic został powołany całkowicie nowy pion biznesowy, który tworzą doświadczeni specjaliści, posiadający wiedzę produktową z zakresu rozwiązań IFS. Zespół jest odpowiedzialny za realizację kompleksowych projektów wdrożeniowych w firmach klientów oraz świadczenie usług utrzymania aplikacji.

– Umowa z IFS to dla nas kolejny krok w rozwoju, którego założeniem jest wprowadzenie wiodących systemów do naszej oferty i dostarczenie najlepszych projektów dla naszych klientów. System ERP firmy IFS cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku. Dlatego wiążemy z nim duże nadzieje. Wspólnie z naszym partnerem przygotowaliśmy również plan działań na najbliższe miesiące – mówi Piotr Cierlik, dyrektor pionu w DahliaMatic.

 

O firmie IFS

IFS™ jest producentem i dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw, współpracującym z klientami z całego świata, którzy zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, zarządzaniem majątkiem oraz świadczeniem usług serwisowych. Dzięki połączeniu wiedzy branżowej naszego zespołu oraz rozwiązań i zaangażowania we współpracę z naszymi klientami, jesteśmy wiodącym i najczęściej rekomendowanym dostawcą w naszym sektorze. Nasz zespół składający się z 3500 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych oraz stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Więcej informacji: IFSworld.com