DahliaMatic na konferencji SAP SAPPHIRE NOW

15
Informacje prasowe

DahliaMatic na konferencji SAP SAPPHIRE NOW

Tegoroczna konferencja SAP SAPPHIRE NOW zorganizowana w dniach 7-9 maja to już 30 edycja jednego z największych spotkań SAP na świecie. Wydarzenie zgromadziło ponad 30 tys. uczestników (ponad 1 000 000 obserwatorów śledziło je online). Wśród ekspertów z branży IT oraz liderów biznesu, którzy przybyli do Orlando znalazła się także reprezentacja DahliaMatic.

Tematem przewodnim było „Budowanie inteligentnego przedsiębiorstwa w ekonomii doświadczeń”, a podczas 2266 spotkań specjaliści poruszali zagadnienia z obszaru najnowszych technologii i ich wykorzystania w biznesie. Rozmowy dotyczyły między innymi takich tematów jak blockchain, big data, czy też sztuczna inteligencja – wciąż intrygująca dla świata nauki i biznesu. Istotnym wątkiem była również konieczność zwrotu w kierunku konsumentów i rosnąca potrzeba zrozumienia ich oczekiwań.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach daje możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy Klientami i Partnerami z całego świata. W ramach warsztatów, rozmów w przestrzeni konferencyjnej, jak i poza nią można zaobserwować, które technologie i produkty SAP wspierają procesy światowych liderów w poszczególnych branżach. Pozwala to również dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystywane są rozwiązania SAP z zakresu Machine Learning, czy IoT w budowaniu przewagi konkurencyjnej i inteligentnego przedsiębiorstwa. – mówi Marcin Porębski, Dyrektor Pionu SAP.

SAP SAPPHIRE to nie tylko świetna  okazja do zdobywania i wymiany wiedzy z innymi uczestnikami, ale również możliwość poznania ewoluujących potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Kolejna edycja już za rok!