Biegniemy w Poland Business Run!

N73A38991
Z życia DahliaMatic

Biegniemy w Poland Business Run!

Dwie nasze 5-osobowe sztafety pobiegną 2 września w Poland Business Run – największym charytatywnym biegu biznesowym w Polsce, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Impreza organizowana jest od 6 lat – w tym roku równolegle wystartują sztafety aż w 9 miastach.

DahliaMatic wystawiła swoje dwie 5-osobowe drużyny, które pobiegną w warszawskiej edycji imprezy. Każdy z zawodników będzie musiał przebiec około 4 km.

Jesteśmy firmą z mocnym sportowym zacięciem – nasi pracownicy biegają w maratonach i jeżdżą na rowerach, zdobywając nagrody. Bardzo się cieszę, że w tym roku nasze drużyny spotkają się z innymi warszawskimi firmami na starcie Poland Business Run – mówi Patrycja Pilarska, specjalistka ds. personalnych w DahliaMatic, która jest główną inicjatorką akcji. – Nie dość, że dzięki temu robimy coś dobrego – pomagamy realnym osobom w rehabilitacji i zakupie protez – to jeszcze możemy się wspólnie bawić i sprawdzić swoje możliwości.

Każdy bieg Poland Business Run ma innych lokalnych beneficjentów. Warszawa pomagać będzie dziewięcioletniej Martynie, która od urodzenia zmaga się z brakiem kości i mięśni prawej ręki oraz Mariuszowi Adamczykowi – jednemu z najlepszych zawodników polskiej ligi amp Futbolu.

Dlaczego DahliaMatic wybrała akurat ten bieg?

Poland Business Run to doskonały i jednocześnie prosty sposób, aby pomóc osobom w potrzebie. Nie wymaga specjalnego sprzętu ani świetnej kondycji, bo dystans, który należy pokonać jest przyjazny dla wszystkich. Jedyne, co jest potrzebne to motywacja, dobre buty i pozytywne podejście – dodaje Patrycja Pilarska. – Pomimo, że do biegu jeszcze dużo czasu – my jesteśmy gotowi! 

Zatem – do zobaczenia na starcie!

Więcej o biegu tutaj – https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr