DahliaMatic na 15th Asseco Group Sales Coordination Meeting

shutterstock_311158274
Informacje prasowe

DahliaMatic na 15th Asseco Group Sales Coordination Meeting

DahliaMatic na 15th Asseco Group Sales Coordination Meeting

Spółka DahliaMatic już od 3 lat wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Asseco, specjalizując się między innymi we wdrożeniach systemów ERP i BI. W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w piętnastej edycji Asseco Group Sales Coordination Meeting zorganizowanej na początku czerwca w chorwackim Splicie. Coroczne wydarzenie organizowane przez Grupę Asseco to świetna okazja do wymiany wiedzy na temat produktów, rozwiązań oraz doświadczeń z pracy z klientami. W tegorocznej edycji wzięła udział ponad 50 osobowa reprezentacja specjalistów sprzedaży IT, a wśród nich również przedstawiciele z DahliaMatic.  

Tego typu spotkania dają możliwość podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz wypracowania wspólnych planów na przyszłość. Obecność przedstawicieli Grupy Asseco z  całego świata pozwala na zbudowanie międzynarodowych relacji biznesowych oraz poznanie najnowszych produktów oferowanych przez firmy wchodzące w skład Grupy, dzięki którym możemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów – mówi Rafał Ościak, Dyrektor Sprzedaży Pionu Oracle.

Tegoroczne wykłady i prezentacje dotyczyły takich zagadnień, jak nowe trendy we wdrożeniach systemów ERP, rozwiązania chmurowe oraz pomyślne zastosowanie autorskich rozwiązań u klientów z branży ubezpieczeniowej, inwestycyjnej i FMCG. Poza częścią merytoryczną kluczową rolę pełniła część integracyjna, ukierunkowana na wzmocnienie relacji pomiędzy uczestnikami, które bez wątpienia przełożą się na międzynarodową współpracę w ramach Grupy Asseco.

Kolejny meeting już za rok, czekamy z niecierpliwością!