DahliaMatic na Bliskim Wschodzie

IMG_1032-e1551345587626
Informacje prasowe

DahliaMatic na Bliskim Wschodzie

Cloud, najnowsze techniki programowania, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, chatboty oraz technologia transformacyjna związana z blockchain – to tylko niektóre z tematów poruszonych podczas konferencji Oracle OpenWorld w Dubaju. Wśród uczestników eventu znalazła się również kadra managerska pionu Oracle z firmy DahliaMatic.

Globalne wydarzenie Oracle OpenWorld odbywające się 11-12 lutego w Dubaju było drugim spotkaniem z cyklu technicznych konferencji Oracle. Biznesowy kompleks World Trade Center przez dwa dni gościł ponad 3 000 uczestników z całego świata, liderów branży oraz najważniejsze osoby z centrali Oracle.

Konferencja w Dubaju służyła przede wszystkim przedstawieniu wizji oraz strategii na przyszłość. Na wydarzenie pojechaliśmy w konkretnym celu. Pogłębiliśmy wiedzę oraz zainspirowaliśmy się i na pewno wykorzystamy to wszystko w codziennej pracy z rozwiązaniami Oracle – mówi Rafał Ościak, dyrektor handlowy pionu Oracle w DahliaMatic.

Prelegenci i uczestnicy skupili się w Dubaju na kilku obszarach tematycznych. W agendzie dominowały adopcja usług chmurowych, specyfika procesów zakupowych, wyzwania organizacyjne i innowacje w tym sektorze, a także blockchain. Wśród występujących znaleźli się cenieni w branży innowatorzy, między innymi: Steve Miranda, wiceprezes Oracle Application Product Development; Alain Blanc, wiceprezes Oracle Applications, Europe, Middle East, and Africa; czy Amit Zavery, wiceprezes Oracle Cloud Platform.

Dla kadry managerskiej pionu Oracle w DahliaMatic wydarzenie w Dubaju było także doskonałą okazją, żeby zacieśnić obecne oraz zdobyć nowe kontakty biznesowe.

– DahliaMatic jest największym partnerem Oracle w Polsce. Na co dzień pracujemy z wybranymi osobami z całej korporacji, a eventy takie jak Oracle OpenWorld pozwalają nam poznać także innych przedstawicieli firmy, bardzo często z wysokiego szczebla zarządczego. Tego typu relacje są bardzo ważne, umacniają naszą współpracę oraz pomagają dzielić się doświadczeniami i zrozumieć kierunek rozwoju rozwiązań, które wspólnie wdrażamy. Każde spotkanie biznesowe z naszym partnerem buduje zaufanie i przynosi korzyści w dłuższej perspektywie – podkreśla Rafał Ościak.

Konferencja w Dubaju była drugim z trzech spotkań regionalnych w ramach cyklu organizowanego przez Oracle – poprzednie odbyło się w styczniu w Londynie, a ostatnie zaplanowano na 26-27 marca w Singapurze. Największa impreza Oracle OpenWorld odbędzie się jak co roku we wrześniu w San Francisco.