DahliaMatic na IFS World Conference 2019

Kopia-Microsoft-i-Oracle-partnerami-w-zakresie-usług-chmurowych.-Jakie-korzyści-dla-klientów-przyniesie-współpraca-gigantów_-1
Informacje prasowe

DahliaMatic na IFS World Conference 2019

Konferencja IFS World Conference 2019 organizowana w dniach 7-10 października to już kolejna edycja wydarzenia przyciągającego klientów i partnerów z globalnego ekosystemu IFS. Do John B.Hynes Convention Center w Bostonie zjadą branżowi wizjonerzy, specjaliści IT gotowi na podejmowanie wyzwań, poznanie najnowszych technologii oraz ciekawi wartości dostarczanych przez aktywne wprowadzanie innowacji. Wśród nich znajdą się przedstawiciele DahliaMatic, jednego z Partnerów IFS.

Nasza umowa partnerska z IFS to kolejny krok w kierunku oferowania klientom kompleksowej oferty składającej się z wiodących na świecie systemów klasy ERP. Udział w zbliżającej się konferencji jest dla nas okazją do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych oraz wymiany wiedzy z doświadczonymi specjalistami IFS, co bezpośrednio przełoży się na jakość oferowanych przez nas usług w zakresie tego rozwiązania – mówi Michał Buda, Prezes Zarządu DahliaMatic.

Michael Ouissi, Chief Customer Officer w IFS zapowiada, że tegoroczna edycja konferencji skupiać się ma na innowacjach oraz sposobach maksymalizacji wartości uzyskiwanej z inwestycji technologicznych. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami IFS oraz planami firmy na rozwój w przyszłości. Dyrektorzy, liderzy biznesu i członkowie zarządów firm, które z sukcesem realizują założenia cyfrowej transformacji podzielą się swoimi doświadczeniami i zaprezentują case studies obrazujące wykorzystywanie w nich najnowszych technologii i produktów IFS.

– Tego typu wydarzenie, organizowane na tak dużą skalę to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy praktycznej i teoretycznej w zakresie rozwiązań oferowanych przez IFS, ale również zaprezentowania oferowanych przez nas usług wśród potencjalnych klientów. Międzynarodowe relacje biznesowe są dla nas kluczowym elementem realizowanej przez DahliaMatic strategii ekspansji na rynki zagraniczne. – mówi Piotr Cierlik, Dyrektor Pionu IFS w DahliaMatic.

W agendzie znajdziemy zarówno sesje plenarne, jak i dedykowane bloki tematyczne, szkolenia, spotkania partnerów oraz wykłady światowej klasy specjalistów. Szeroki zakres tematyczny zaplanowanych spotkań daje każdemu z tysięcy uczestników możliwość odnalezienia najbardziej interesującego go zagadnienia.

Więcej informacji na temat konferencji.