DahliaMatic na Oracle Modern Business Summit 2019

Informacje prasowe

DahliaMatic na Oracle Modern Business Summit 2019

Jak zwiększyć korzyści biznesowe i wydajność operacyjną przedsiębiorstwa? Jak eksperci wykorzystują innowacje chmurowe do doskonalenia obsługi i sprawności biznesowej?


Na te i wiele innych pytań odpowiedź poznali uczestnicy tegorocznego Oracle Modern Business Summit w Warszawie. Specjaliści z zakresu najnowszych technologii i ich wykorzystania między innymi w obszarach finansów, kadr i łańcucha dostaw opowiedzieli o swoich praktycznych doświadczeniach i przewidywaniach związanych z prowadzeniem biznesu w przyszłości.

Podczas prezentacji omawiane były najnowsze technologie i metodologie usprawniające oraz unowocześniające codzienne funkcjonowanie firm. Prelegenci przedstawiali między innymi korzyści z zastosowania rozwiązań SaaS, doświadczenia związane z metodologią SOAR 2.0, korzyści zintegrowanego planowania strategicznego oraz pl z zastosowania chmury, jako koniecznego warunku innowacji.

Spotkania ze światowej klasy ekspertami w swoich dziedzinach zawsze są inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju. Możliwość uczenia się od najlepszych poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć na naszą codzienną pracę z innej perspektywy. Tego typu wydarzenia są również świetną okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i wymianę doświadczeń z pozostałymi uczestnikami, co bez wątpienia pozytywnie przełoży się na naszą przyszłą współpracę – mówi Rafał Ościak, Dyrektor Sprzedaży Pionu Oracle w DahliaMatic.