DahliaMatic partnerem konferencji IIA

15lat_iia_polska_skr_rgb1-e1525858898147
Informacje prasowe

DahliaMatic partnerem konferencji IIA

„Odpowiedzialny audyt w odpowiedzialnej organizacji. 15 lat doświadczenia. Wyzwania na przyszłość”. Pod takim hasłem 7-9 czerwca 2017 roku odbywała sięjubileuszowa konferencja Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. DahliaMatic została partnerem tego wydarzenia.

W trakcie konferencji poruszone zostały tematy związane z odpowiedzialnym działaniem organizacji oraz rolą, jaką w tym procesie może odegrać audyt. Ważną częścią dyskusji był blok dotyczący rozwiązań informatycznych klasy GRC. Aktywny udział wziął w nim przedstawiciel DahliaMatic – Tomasz Jadczak, zastępca dyrektora Pionu Produkcji Oprogramowania.

– Chcielibyśmy stać się partnerem technologicznym dla środowiska audytu i kontroli funkcjonalnej, ale takim który dobrze rozumie jego potrzeby i zadania. Cieszę się więc, że coraz częściej i w coraz bardziej wyspecjalizowanej grupie osób rozmawia się o perspektywach rozwoju governance-risk-compliance w Polsce – mówi Tomasz Jadczak. – Definiowanie nowych wyzwań i rozwiązywanie problemów podczas żywej dyskusji przynieść może tylko same korzyści – zarówno nam, czyli producentom oprogramowania, jak i przede wszystkim naszym klientom.

Konferencja zorganizowana została z okazji 15-lecie działalności Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska w Polsce. Wśród prelegentów byli m.in. prezydenta ECIIA, szef audytu wewnętrznego Grupy Citi, przedstawiciele sektora prywatnego, finansowego, banków, IT i wielu innych.