DahliaMatic sponsorem drużyny rugby Juvenia Kraków

Juvenia-Krk-CMYK-e1549530077774
Informacje prasowe

DahliaMatic sponsorem drużyny rugby Juvenia Kraków

DhaliaMatic w nowym sezonie rugby – trwającym od marca do września – wystąpi jako oficjalny partner drużyny Juvenii Kraków. Logo firmy pojawi się na koszulkach zawodników oraz banerach podczas każdego meczu zespołu.

DahliaMatic nie pierwszy raz angażuje się społecznie. Tym razem spółka wystąpi w roli sponsora klubu sportowego. W styczniu podpisała umowę partnerską z zarządem Juvenii Kraków. Zgodnie z planem przez najbliższy rok środki płynące z firmy mają być przeznaczone na wsparcie oraz rozwój drużyny rugby.

– Juvenia zwróciła się do nas z prośbą o pomoc. Sprawdziliśmy, czego dokładnie od nas potrzebują sportowcy i na czym miałoby polegać nasze wsparcie. Szybko się okazało, że zespół zaraził nas swoją pasją i entuzjazmem. Ogromne wrażenie zrobiło na nas także wychowanie drużyn juniorskich i młodzieży w duchu fair play. DahliaMatic rośnie i umacnia swoją pozycję na rynku, dlatego postanowiliśmy, że w nadchodzącym sezonie pomożemy i wesprzemy Juvenię – mówi Rafał Ościak z DahliaMatic.

– Sport to dla naszych zawodników przede wszystkim jedna z dróg rozwoju oraz samorealizacji. Cieszymy się, że firma DahliaMatic doceniła naszą drużynę i już teraz bardzo dziękujemy za pomoc, która w takiej postaci jest dla nas bardzo cenna – przyznaje Rafał Budka, członek zarządu ds. sponsoringu w Juvenii Kraków.  

Nowy sezon w rugby rusza już 16 marca. Drużyna Juvenii Kraków mierząc się z najlepszymi polskimi zespołami, będzie występować w koszulkach z logo DahliaMatic. Na stadionach, podczas rozgrywek z udziałem „Smoków”, nie zabraknie również banerów z logotypem firmy.

Juvenia Kraków jest jedną z najbardziej znanych drużyn rugby w kraju. Jej zawodnicy wypracowali sobie silną pozycję. Od dawna utrzymują się w krajowej elicie, grając w Ekstralidze. Na swoim koncie mają między innymi brązowy medal Mistrzostw Polski w Rugby. Przyszłością klubu są drużyny juniorskie, które nad Wisłą nie mają sobie równych.

Mocno trzymamy kciuki za całą drużynę i życzymy jej sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Do zobaczenia na stadionie!