DahliaMatic partnerem SAP Technology Forum

2018saptechnologyforum-e1534756024900
Informacje prasowe

DahliaMatic partnerem SAP Technology Forum

Jak sygnały zbierane z automatyki przemysłowej mogą wpływać na sterowanie łańcuchem logistycznym w rozwiązaniach SAP? DahliaMatic opowie o tym już 11 września podczas konferencji SAP Technology Forum. Firma została srebrnym partnerem tego wydarzenia.

SAP Technology Forum to dwudniowa konferencja, która w tym roku odbędzie się 11-12 września w Sopocie. Jest to spotkanie czołowych przedstawicieli działów IT w Polsce, którego misją jest prezentacja nowych możliwości, jakie wynikają ze stałego dostępu do aktualnych informacji i innowacji technologicznych.

Przedstawiciele DahliaMatic wystąpią z wykładem pt. „Jak integracja rozwiązań SAP z automatyką przemysłową w przedsiębiorstwie wydobywczym wspiera cyfrową transformację”. Opowiedzą m.in. o tym, jak idea IoT (Internet of Things) wspomaga procesy produkcji, sprzedaży oraz dystrybucji realizowane podczas rejestracji codziennych zdarzeń przy pomocy narzędzi SAP.

Pokażemy, w jaki sposób sygnały zbierane z różnych urządzeń i systemów mogą wpływać na organizację sterowania łańcuchem logistycznym w rozwiązaniach SAP – mówi Marcin Porębski, dyrektor pionu SAP w DahliaMatic. – Nie zabraknie też prawdziwych przykładów – prowadzimy projekty SAP dla naszych klientów od kilkunastu lat, dzięki czemu mamy naprawdę rozległą wiedzę i doświadczenie.

W DahliaMatic pracuje zespół około 80 konsultantów, technologów i architektów SAP, który na co dzień wdraża i integruje systemy SAP w polskich przedsiębiorstwach, przede wszystkim z branży produkcyjnej, usługowej, energetycznej i w instytucjach sektora publicznego. Firma uzyskała niedawno prestiżowy status Gold Partnera SAP.

SAP Technology Forum to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez SAP. Kolejne edycje imprezy gromadzą kilkuset uczestników, w tym kluczowych decydentów z polskiego świata IT. Więcej o konferencji tutaj.