DahliaMatic uczestnikiem Oracle OpenWorld 2019

Bez-tytułu-e1548757475320
Informacje prasowe

DahliaMatic uczestnikiem Oracle OpenWorld 2019

Kolejna konferencja z cyklu Oracle OpenWorld już 11-12 lutego na Bliskim Wschodzie. Globalne wydarzenie skupiające ekspertów, innowatorów i liderów biznesu tym razem odbędzie się w World Trade Center wDubaju. Wśród uczestników nie zabraknie przedstawicieli firmy DahliaMatic.

Dubajska edycja Oracle OpenWorld to ponad 3 000 zgłoszonych uczestników, a w ich gronie znajdzie się również kilkuosobowa reprezentacja firmy DahliaMatic.

– Konferencja Oracle OpenWorld jest interesującym zdarzeniem na skalę światową. To doskonała okazja, by nawiązać nowe relacje biznesowe oraz spotkać osoby niebojące się nowych technologii i rzucające wyzwania całemu środowisku branżowemu. Dla nas to będzie szansa na spojrzenie w przyszłość, a także bardzo duża dawka wiedzy i inspiracji do wykorzystania w codziennej pracy z rozwiązaniami Oracle – mówi Przemek Czołba.

Na dwudniowym evencie wystąpi ponad dwudziestu prelegentów, którzy poruszą tematy między innymi: najnowszych technik programowania, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, chatbotów oraz technologii transformacyjnej związanej z Blockchain.

Na uczestników wydarzenia czekają referaty, sesje, wykłady, a także warsztaty prowadzone przez liderów branży. Nie zabraknie również interaktywnego laboratorium z nowymi technologiami.

Konferencja w Dubaju jest drugim z trzech spotkań regionalnych w ramach cyklu organizowanego przez Oracle – poprzednie miało miejsce w styczniu w Londynie, a kolejne zaplanowano na marzec w Singapurze. Poprzedzają one i uzupełniają największą tego typu imprezę – Oracle OpenWorld – odbywającą się co roku w San Francisco.