DahliaMatic współorganizatorem konferencji SAP NOW 2019

Kopia-Microsoft-i-Oracle-partnerami-w-zakresie-usług-chmurowych.-Jakie-korzyści-dla-klientów-przyniesie-współpraca-gigantów_
Informacje prasowe

DahliaMatic współorganizatorem konferencji SAP NOW 2019

Organizowana w Sopocie konferencja SAP NOW to kolejna edycja wydarzenia zrzeszającego liderów biznesu oraz osoby poszukujące inspiracji i rozwiązań dla usprawnienia działania i zwiększenia konkurencyjności firmy. Reprezentanci wszystkich branż i linii biznesowych mają możliwość zapoznania się nie tylko z kompleksową ofertą rozwiązań SAP, ale również sposobami na wykorzystanie technologii i innowacji w celu sprostania wymaganiom klientów. W tym roku DahliaMatic dołączyło do grona współorganizatorów konferencji jako Srebrny Partner, a  jednym z prelegentów będzie Marcin Porębski – Dyrektor naszego Pionu SAP, który  opowie o „Mobilnej aplikacji wspierającej proces obsługi dostaw paliwa”. Podczas prezentacji zaprezentowane zostaną sposoby na sprostanie nowym wymaganiom prawnym regulującym obrót wyrobów objętych podatkiem akcyzowym dla osób realizujących dostawy poza terenem przedsiębiorstwa z użyciem mobilnej aplikacji zbudowanej w technologii SAP Fiori.

„Becoming an Intelligent Enterprise!”

Tegoroczna edycja, zaplanowana na 11-12 września, przebiegać będzie pod hasłem „Becoming an Intelligent Enterprise!”. Wydarzenie uświetnią swoimi prezentacjami specjaliści w dziedzinie rozwoju nowych technologii, cyfrowej transformacji oraz sztucznej inteligencji. Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w części wspólnej oraz wyboru jednej z trzech sesji równoległych.

”Zarządzaj biznesem w cyfrowej rzeczywistości”

Podczas tego bloku tematycznego omówione zostaną case studies firm, które podjęły działania zmierzające do zbudowania swojej przewagi konkurencyjnej. Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem magazynem, czy też wykorzystaniem mobilnych rozwiązań do obsługi codziennych zadań operacyjnych. Omówią także korzyści z wykorzystania rozwiązań SAP oraz przedstawią sposób na bezpieczną migrację z SAP ERP do S/4HANA.

„Kontroluj swój biznes”

Blok poświęcony zostanie praktycznym doświadczeniom z wykorzystania danych z różnych systemów do analizy historycznej, monitorowania w czasie rzeczywistym oraz prognozowania i planowania stanu przyszłego. Specjaliści skupią się na rozwiązaniach z zakresu analityki, planowania i budżetowania, zarządzania procesami. Zaprezentowane zostaną również narzędzia umożliwiające analizę marżowości, alokacji kosztów na najniższym poziomie szczegółowości, tworzenie aplikacji analitycznych oraz zarządzanie magazynem.

„Skok w hiperprzestrzeń”

Motywem przewodnim będzie „Triada trzech A” – Analytics, Automatization, Artificial Intelligence. Organizatorzy kładą przy tym nacisk na efektywne wdrożenie procesu zarządzania doświadczeniami klienta (Qualtrics), robotyzacji procesów (SAP Intelligent Process Automation) i analityce z wykorzystaniem elementów sztucznej inteligencji (SAP Analytics Cloud, SAP Data Hub/SAP Data Science Platform). Omówione rozstanie również wykorzystanie technologii blockchain w transformacji przedsiębiorstw.

Konferencja SAP NOW to okazja to zapoznania się ze sposobami wykorzystania najnowszych technologii w cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa. Dzięki różnorodnym prezentacjom, prelegentom z szerokim doświadczeniem oraz możliwości wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, każdy znajdzie rozwiązania, które w największym stopniu wspomogą rozwój jego biznesu – mówi Marcin Porębski, Dyrektor Pionu SAP w DahliaMatic.

Agenda i szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia