DahliaMatic z prestiżowym statusem Gold Partner SAP

SAP_GoldPartner
Informacje prasowe

DahliaMatic z prestiżowym statusem Gold Partner SAP

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że DahliaMatic uzyskała prestiżowy status Gold Partnera firmy SAP. To wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które osiągnęły odpowiednie poziomy sprzedaży licencji i mają wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań SAP.

Tytułem Złotego Partnera spółka SAP honoruje przede wszystkim te firmy, które wyróżniają się szerokimi umiejętnościami wdrożeniowymi, konsultingowymi oraz doradczymi i które z sukcesem wprowadzają na rynek jej technologie. SAP docenia także budowę nowych rozwiązań opartych na swoich innowacjach.

W DahliaMatic pracuje zespół około 80 konsultantów, technologów i architektów SAP, który na co dzień wdraża i integruje systemy SAP w polskich przedsiębiorstwach, przede wszystkim z branży produkcyjnej, usługowej, energetycznej i w instytucjach sektora publicznego. Eksperci firmy tworzą także własne aplikacje kompozytowe na bazie technologii dostarczanej przez SAP NetWeaver. Specjalizują się w projektach związanych z procesami produkcyjnymi i sprzedażowymi, wdrożeniach dla wspólnych centrów księgowo-finansowych, a także implementacji zaawansowanych rozwiązań kontrolingowych oraz Business Intelligence.

Nasz zespół stanowi centrum kompetencyjne odpowiedzialne za realizację wszystkich kontraktów wdrożeniowych i serwisowych w zakresie rozwiązań SAP w całej Grupie Asseco. Prowadzimy projekty dla naszych klientów od kilkunastu lat, dzięki czemu mamy naprawdę rozległą wiedzę na temat tych systemów i bardzo rzadkie kompetencje. Cieszymy się, że zostało to docenione. Status Gold Partnera potwierdza nasze umiejętności i gwarantuje dotychczasowym i przyszłym klientom wysoką jakość naszych usług i wsparcia – mówi Marcin Porębski, dyrektor pionu SAP w DahliaMatic.

SAP Partner Edge jest trzypoziomowym programem partnerskim firmy SAP. W jego ramach partnerzy nagradzani są za doświadczenie i zaangażowanie w dostarczaniu klientom rozwiązań SAP. Partnerzy ze statusem Gold Złoci uznawani są za ekspertów w dziedzinie wsparcia i implementacji systemów SAP.