DahliaMatic z sukcesem zakończyło wdrożenie systemu IFS Applications w Grupie ZUE.

[:pl]elektroniczny obieg dokumentów by-4[:]
Informacje prasowe

DahliaMatic z sukcesem zakończyło wdrożenie systemu IFS Applications w Grupie ZUE.

Współpraca DahliaMatic z liderem specjalistycznego budownictwa dla branży kolejowej oraz miejskiej infrastruktury szynowej i energetycznej rozpoczęła się w 2019 roku. Projekt miał na celu między innymi wsparcie zarządzania złożonymi projektami, raportowania kosztów projektowych, zarządzania łańcuchem dostaw i bazą sprzętowo – transportową, finansów, a także obsługę kadr i płac.

Podczas projektowania rozwiązania dla Grupy ZUE skupialiśmy się na uwzględnieniu specyficznych wymogów branży Klienta i zapewnieniu systemowego wsparcia w kluczowych obszarach codziennego funkcjonowania organizacji. – mówi Piotr Cierlik, Dyrektor Pionu IFS w DahliaMatic.

Po kilkunastu miesiącach intensywnych prac i wyzwań spowodowanych pandemią COVID-19 z sukcesem przeprowadzono uruchomienie systemu w obszarach: projekty, remonty i serwis, finanse, księgowość, środki trwałe, rozrachunki, łańcuch dostaw, gospodarka magazynowa, sprzedaż, zakupy, kadry i płace. Wdrożenie obejmowało zarówno implementację standardowych funkcjonalności systemu IFS Applications, jak i autorskie rozwiązania zaprojektowane przez DahliaMatic z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Klienta.

To wdrożenie wymagało ogromnego zaangażowania zarówno po naszej stronie, jak i po stronie Klienta. Musieliśmy zmierzyć się nie tylko z klasycznymi wyzwaniami związanymi z wdrożeniem systemu klasy ERP, ale również z nieprzewidywalnymi warunkami pracy, jakie wymusiła na nas pandemia. – dodaje Michał Buda, Prezes Zarządu DahliaMatic. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się z sukcesem zakończyć projekt i że dzięki wspólnej pracy Grupa ZUE może korzystać z systemowego wsparcia aplikacji IFS.