DahliaMatic Złotym Partnerem Microsoft!

image001
Informacje prasowe

DahliaMatic Złotym Partnerem Microsoft!

Drugie miejsce w rankingu partnerów AX – Dynamics 365 for Finance and Operations oraz tytuł Złotego Partnera Microsoft – Gold Enterprise Resource Planning – to ważne wyróżnienia, które potwierdzają zaangażowanie DahliaMatic w promowanie, rozwój i sprzedaż rozwiązań z wykorzystaniem technologii klasy ERP Microsoft Dynamics AX.

Rankingi Partnerów Microsoft to oficjalna punktacja firm sprzedających i wdrażających usługi Microsoft, w której co roku najlepsze przedsiębiorstwa w danych kategoriach uhonorowane zostają tytułem Partnera Roku. W rankingu AX – Dynamics 365 for Finance and Operations drugie miejsce przypadło DahliaMatic. Firma otrzymała też tytuł Złotego Partnera Microsoft.

Wierzymy, że głównym motorem naszego sukcesu jest umiejętne łączenie najwyższej jakości doradztwa, wdrożeń i opieki powdrożeniowej z inteligentnym rozwiązaniem optymalizującym i wspierającym procesy biznesowe w przedsiębiorstwach mówi Stanisław Krupa Dyrektor Pionu AX w DahliaMatic. Uznanie Microsoft stanowi ważne potwierdzenie naszych kompetencji, umiejętności oraz wiedzy na temat Microsoft Dynamics AX dla aktualnych i przyszłych klientów. To również dowód dla nas samych, że dobrze wykonujemy swoją pracę.

Specjaliści DahliaMatic stawiają na jakość swoich działań i proponowanych klientom produktów oraz usług. Każde wdrożenie jest dopasowane do przedsiębiorstwa i jego branżowej specyfiki. Tworząc unikalne funkcjonalności i moduły w zakresie Microsoft Dynamics AX, firma wciąż poszerza możliwości tego rozwiązania, tak aby nadążało za dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością biznesową.