Przemek Czołba w Expressie Przemysłowym

unnamed
Informacje prasowe

Przemek Czołba w Expressie Przemysłowym

Jesteśmy częścią najnowszego wydania Expressu Przemysłowego, magazynu skierowanego do inżynierów i menedżerów branży przemysłowej. Nasz ekspert – Przemek Czołba, dyrektor pionu Oracle, pisze w artykule m.in. o tym, jak ważne jest, aby system ERP wspierał know-how firm produkcyjnych.

Fragment artykułu:

Klucz – prostota i dostępność

No właśnie, nowoczesne, czyli jakie? Takie, które wspierają przewagi biznesowe danego przedsiębiorstwa i dostosowują się do wypracowanych w nich przez lata dobrych praktyk. Od 15 lat wdrażamy w polskich firmach produkcyjnych rozwiązania Oracle E-Business Suite i na podstawie tych doświadczeń możemy powiedzieć, czego potrzebują firmy i jak my im pomagamy.

Po pierwsze przedsiębiorstwa chcą tego, aby system dopasował się do wypracowanych w nich przez lata schematów działania. Nie chodzi o to, aby zmienić cały biznes, bo wdrożyło się jakieś rozwiązanie IT. Chodzi o to, aby to rozwiązanie wspierało biznes w tym kształcie, w jakim działa od lat.

Po drugie przedsiębiorcy oczekują widocznej optymalizacji swoich procesów. Nieważne, czy ma ona zaistnieć w branży rolnej, ceramicznej czy meblarskiej. Obowiązkiem dostawcy systemu IT jest tak wszystko zaprojektować, żeby każde ogniwo łańcucha było przewidywalne – nawet jeśli dotyczy produkcji pasz dla zwierząt, w której pierwszy etap uzależniony jest od tego, czy i kiedy kukurydza będzie gotowa do zbiorów.

Gazetę można kupić w Empiku, więcej informacji na stronie magazynu tutaj.