Raport z przebiegu projektu wdrożenia Asseco Softlab ERP dla H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A

Microsoft-i-Oracle-partnerami-w-zakresie-usług-chmurowych.-Jakie-korzyści-dla-klientów-przyniesie-współpraca-gigantów_-5
Informacje prasowe

Raport z przebiegu projektu wdrożenia Asseco Softlab ERP dla H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A

Wdrożenie systemu Asseco Softlab ERP w spółce H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A rozpoczęło się w styczniu 2019 roku po wykonanej przez zespół Klienta kompleksowej analizie rynku systemów ERP i wyborze optymalnej propozycji przedstawionej przez DahliaMatic. Projekt obejmuje modernizację i optymalizację procesów biznesowych Klienta i zakłada kompleksowe prace, nie tylko w zakresie dostawy systemu, ale również późniejszego wsparcia powdrożeniowego w obszarach Produkcji, Logistyki, Zakupów, Finansów oraz Kadr i Płac.

Po wielu tygodniach spędzonych na ponad 75 spotkaniach projektowych został zakończony najbardziej wymagający etap, czyli przygotowanie kompleksowej koncepcji rozwiązania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że przygotowane przez nas rozwiązania zostały pozytywnie przyjęte przez Klienta. Po zakończeniu tego etapu możemy skupić się na konfiguracji systemu we wszystkich obszarach ujętych w projekcie, a następnie przystąpić do testów i szkoleń. Przed nami jeszcze wiele wyzwań związanych z wdrożeniem, jednak jestem przekonany, że poradzimy sobie z nimi dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.  i ciężkiej pracy naszych specjalistów – mówi Piotr Kubajek, Team Leader ze strony DahliaMatic.

Uruchomienie systemu zaplanowane jest na początek 2020 roku. Będziemy informować o dalszych postępach wdrożenia.