Rekrutujemy! Konsultantów, specjalistów i kierownika projektu

paper-3213924_1280-e1541411149193 (1)
Informacje prasowe

Rekrutujemy! Konsultantów, specjalistów i kierownika projektu

DahliaMatic rozszerza swój warszawski zespół. Firma poszukuje głównie konsultantów z zakresu rozwiązania Microsoft Dynamics AX, programistów baz danych Oracle oraz specjalistów CRM. „Szukamy także kierownika projektu Microsoft Dynamics AX” – mówi Patrycja Pilarska, rekruterka z DahliaMatic.

DahliaMatic to jedna z największych polskich firm konsultingowo-wdrożeniowych w zakresie rozwiązań IT. Nasi specjaliści doradzają w wyborze, dostarczają, wdrażają i integrują wiodące na świecie systemy klasy ERP i BI– SAP, Oracle oraz Microsoft.

Firma jest już na rynku od 15. lat. Pracuje z dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, podmiotami z sektora MSP oraz instytucjami publicznymi.

Jesteśmy stabilną firmą, należącą do międzynarodowej grupy Asseco. To ważne dla tych, którzy szukają zatrudnienia w zespole z doświadczeniem, ogromnym zapleczem technologicznym i eksperckim oraz z pewną sytuacją finansową. U nas każdy znajdzie wiedzę, wsparcie, ale też dobrą, przyjazną atmosferę, bo jesteśmy bardzo zgranym zespołem, znającym się od lat i lubiącym ze sobą pracować – mówi Patrycja Pilarska, specjalistka ds. personalnych w DahliaMatic.

Portfolio klientów firmy wciąż rośnie, w związku z tym poszukuje ona nowych osób do swojego warszawskiego biura. Pracę w DahliaMatic znajdą młodsi i starsi konsultanci Microsoft Dynamics AX, programiści baz danych czy eksperci w zakresie systemów CRM. Firma rozpoczęła także rekrutację na stanowisko kierownika projektu.

Szukamy osób, które znają systemy ERP i specyfikę ich wdrożeń, ale przede wszystkim takich, które są gotowe uczyć się nowych rzeczy. U nas nie można się nudzić – nasi konsultanci pracują przy różnorodnych projektach, które gwarantują zdobycie szerokiej wiedzy i ciekawych zawodowych doświadczeń – dodaje Patrycja Pilarska.

 Otwarte rekrutacje:

Kierownik projektu Microsoft Dynamics AX

Młodszy konsultant/-ka Microsoft Dynamics AX_Finanse

Starszy konsultant/-ka Microsoft Dynamics AX_Finanse

Młodszy konsultant/-ka Microsoft Dynamics AX_ Logistyka/Produkcja

Specjalista CRM

Młodszy programista baz danych

Więcej informacji na stronie: https://dahliamatic.pl/kariera/

Kandydaci mogą przesyłać swoje CV na adres: praca@dahliamatic.pl

Zapraszamy!