Świąteczna zbiórka dla Ogniska Bielany zakończona sukcesem!

Microsoft-i-Oracle-partnerami-w-zakresie-usług-chmurowych.-Jakie-korzyści-dla-klientów-przyniesie-współpraca-gigantów_-20
Z życia DahliaMatic

Świąteczna zbiórka dla Ogniska Bielany zakończona sukcesem!

Za nami trzecia edycja bożonarodzeniowej akcji zorganizowanej na rzecz Podopiecznych Ogniska Bielany. W ramach tegorocznej zbiórki udało nam się zgromadzić ponad 10 worków i toreb po brzegi wypełnionych słodyczami, książkami, grami planszowymi, zabawkami i pomocami szkolnymi, które wywołały już niejeden uśmiech na dziecięcych buziach.

Czym zajmuje się Ognisko?

Działając przy Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” Ognisko Bielany wspiera dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub rodzinnej. W ramach swojej działalności specjaliści organizują zarówno zajęcia socjoterapeutyczne, korekcyjne, logopedyczne, terapie grupowe, jak i formy indywidualnego wsparcia i pomocy w sytuacjach kryzysowych. Każdemu z 10 Ognisk wychowawczych w Warszawie przyświeca cel wspierania i motywowania Podopiecznych w ich rozwoju oraz dążeniu do wyznaczonych celów.

Pomocnicy z DahliaMatic

Zapoczątkowana 3 lata temu współpraca z Ogniskiem Bielany każdego roku spotyka się z coraz bardziej entuzjastycznym przyjęciem, a zbiórki świąteczne skłaniają coraz więcej osób do dołożenia swojej cegiełki zarówno w formie rzeczowej, jak i pieniężnej. Akcja zorganizowana we wszystkich oddziałach DahliaMatic nie udałaby się bez wsparcia naszych koordynatorek:

  • Emilia Madej z Gdyni
  • Iwona Fuksa – Krupiarz z Wrocławia
  • Renata Czechura z Katowic
  • Magdalena Buda i Magdalena Jamka z Warszawy

W imieniu swoim i Zarządu DahliaMatic dziękuję wszystkim, którzy dołączyli się do tegorocznej zbiórki. Pomimo tego, że tegoroczna akcja trwała dość krótko, udało nam się uzbierać rekordową ilość prezentów, co zaskoczyło nie tylko mnie ale również Kierowniczkę Ogniska – panią Alicję Sołtykę – Kamińską. Miałam okazję na własne oczy widzieć w oczach dzieciaków radość z przygotowanych przez Was prezentów, za które jeszcze raz ogromnie dziękujemy. – mówi Magdalena Buda.

Kolejna zbiórka świąteczna już za rok!