Na czym polega rewolucyjność platformy IFS Cloud?

[:pl]elektroniczny obieg dokumentów by-3[:]
Blog

Na czym polega rewolucyjność platformy IFS Cloud?

10 marca swoją światową premierę będzie miało najnowsze rozwiązanie stworzone przez szwedzkiego giganta – platforma IFS Cloud. Już wkrótce oficjalnie dowiemy się jak IFS będzie dostarczał swoje usługi, a także adresował i rozwiązywał, czy wręcz eliminował problemy przedsiębiorstw. Premiera pokaże czym realnie jest zarządzalna chmura IFS i jakie korzyści oferuje użytkownikom.

DahliaMatic od lat pracuje ze swoimi klientami w modelu continuous improvement dostarczając i wdrażając produkty ze swojej oferty w tym produkty własne. IFS właśnie dołącza do tego modelu oferując rozwiązanie evergreen zapewniające klientom stały dostęp do najnowszej wersji oprogramowania. IFS Cloud w unikalny sposób dostarczy klientom swoje usługi ukierunkowując na poszczególne branże i łącząc w odpowiednie pakiety, co im zapewni najwyższą jakość obsługi.

– DahliaMatic daje klientom możliwość wyboru indywidualnej ścieżki transformacji cyfrowej. My doradzamy, optymalizujemy, budujemy strategie informatyzacji i dobieramy rozwiązanie „szyte na miarę” dla naszych klientów. Z Platformą IFS jest to możliwe, gdyż daje nam możliwość implementacji zarówno w modelu on-premise, jak i w chmurze zachowując przy tym jednocześnie wszystkie funkcjonalności. Nie jest to oczywiste biorąc pod uwagę rozwiązania konkurencyjne. – mówi Stanisław Krupa, Business Development Manager z DahliaMatic.

Platforma zapewnia użytkownikom również elastyczność i dowolność w wyborze wykorzystywanych modułów oraz funkcjonalności. Ich zakres może się zmieniać wraz z rozwojem firmy bez konieczności inwestowania w nowe produkty, czy też technologie. To definicja systemowego wsparcia organizacji na każdym etapie jej rozwoju i odpowiadającego na zmieniające się wraz z tym rozwojem potrzeby. Mając na uwadze różną specyfikę działalności klientów oraz idące za nią wymogi i ograniczenia, IFS Cloud to rozwiązanie stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających z nich.

 

Więcej o platformie IFS Cloud możesz dowiedzieć się podczas oficjalnego eventu już w środę 10.03.2021. Link do rejestracji: http://ifs.biz/CloudLaunch