Solver z zakończonym wdrożeniem w ULMA Construccion Polska S.A.

Microsoft-i-Oracle-partnerami-w-zakresie-usług-chmurowych.-Jakie-korzyści-dla-klientów-przyniesie-współpraca-gigantów_-22
Informacje prasowe

Solver z zakończonym wdrożeniem w ULMA Construccion Polska S.A.

Wraz z końcem 2019 roku Solver, spółka zależna DahliaMatic, pomyślnie zakończyła projekt realizowany w ULMA Construccion Polska S.A. Wdrożenie trwające od kwietnia 2019 roku miało na celu wsparcie procesów planowania, budżetowania oraz raportowania i realizowane było w oparciu o rozwiązanie polskiego producenta Bilander. Od ubiegłego roku Solver należy do grona jego certyfikowanych partnerów, dzięki czemu oferuje Klientom najwyższą jakość usług wdrożeniowych, wsparcie specjalistów z rozległą wiedzą i doświadczeniem oraz atrakcyjne warunki.

Wdrożenie było prowadzone przy dobrej i ścisłej współpracy zespołów po obu stronach, co pozwoliło zaplanować rok bieżący już w nowym systemie. Realizacja projektu znacznie usprawniła i uelastyczniła proces budżetowy u Klienta a także pozwoli sprawniej monitorować realizację budżetu.- mówi Piotr Bączek, Kierownik Projektu ze strony Solvera.

ULMA Construccion Polska S.A. działa na rynku od 1989 roku i jest jednym z największych producentów systemów deskowań, podparć i rusztowań na świecie. Specjalizuje się zarówno w sprzedaży, jak i dzierżawie. Ponad to realizuje projekty i nadzoruje ich wdrożenie, oferuje wsparcie na budowie i dba o aspekty logistyczne realizowanych przedsięwzięć.

Solver sp. z o.o. jest firmą z 25 letnim doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w obszarze konsolidacji finansowej i zarządczej oraz rozwiązań wspierających procesy planowania i budżetowania w przedsiębiorstwach. W roku 2012 spółka została nabyta przez DahliaMatic sp. z o.o.